Kazım Dirik, 35800 Aliağa/İzmir bilgi@ondertasimacilik.com

Hizmetlerimiz

Personel Taşımacılığı

Personel Taşımacılığı

Profesyonel araçlarımız, eğitimli şoförlerimiz ile değerli personellerinizin iş yerlerine zamanında ulaşabilmesi için çalışmakta ve daima gelişim halinde olduğumuzu bilmelisiniz.

Öğrenci Taşımacılığı

Öğrenci Taşımacılığı

Önder Turizm ekonomik koşulları göz önünde bulundurarak, güvenli bir şekilde öğrencilerimize en iyi imkânlarla hizmeti amaçlıyor.

Vip Transfer

Yurtiçi Transfer

Tam donanımlı rahat koltuklu araçlarımızla yurtiçi taşımacılığında Türkiye’nin istediğiniz her yerindeki turistik bölgelere ulaştırmak için çabalıyoruz.

Vip Transfer

VİP Transfer

VIP hizmetleri ile alakalı en iyi seçeneklerden faydalanmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bizimle iletişime geçmekte vakit kaybetmeyin.

Araç Kiralama

Araç Kiralama

Araç kiralama ihtiyaçlarınızın farklı olacağını biliyoruz. Bu yüzden farklı seçenekler sunuyoruz, hayallerinizdeki araçları kullanma fırsatını bulacaksınız.

Akaryakıt Taşımacılığı

Akaryakıt Taşımacılığı

Akaryakıt taşımacılığındaki öncelik sızdırmazlık ve birçok denetim ve testleri yapılmış sigortalı araçlarla taşımacılık gerçekleştirilir.

Madeni Yağ Taşımacılığı

Madeni Yağ Taşımacılığı

En öncelikli taşımacılık olan madeni yağ taşımacılığı bizim işimizdir. Lojistik sektöründe hızlı-şeffaf ve kaliteli madeni yağ taşımak tecrübe gerektirir.

LPG Taşımclığı

LPG Taşımacılığı

LPG Taşımacılığı Alanında Büyük Bir Tecrübe Ve Özgüvenle Yoluna Devam Etmektedir.

Kasalı Nakliye Hizmetleri

Kasalı Nakliye Hizmetleri

Kasalı Nakliye hizmetinde eşyalarınızın veya ürünleriniz mümkün olduğunca güvenli bir şekilde taşınır.