Kazım Dirik, 35800 Aliağa/İzmir bilgi@ondertasimacilik.com

Hakkımızda

Önder Tur önder tur

55+ YILDIR

Güveninizi Taşıyoruz

Hakkımızda

GÜVEN TAŞIYORUZ.

  • Güvenli Taşımacılık
  • Zamanında Ulaşım
  • Konforlu Seyahat
  • Kaliteli Hizmet

1966 yılından beri sektörde yaşama ve insana saygılı hizmeti kendine prensip edinmiştir. Araçların hepsinin rutin kontrolleri ve bakımları düzenli olarak takip edilmekte, olası risklere karşı önlemleri alınmaktadır. Ayrıca Personel taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı yapan araçlarımızın dışında firmamıza hizmet veren tüm araçların trafik sigortası, kasko ve ferdi kaza sigortası poliçeleri tarafımızdan takip altında tutulmaktadır.

Önder Turizm, sizlere personel ve öğrenci taşımacılığı sektöründeki her geçen gün değişen, gelişen dünyada, her koşulda yenilenen bilgi ve tecrübelerini seçkin, güvenilir, eğitimli kadrosuyla bütünleştirip en kaliteli ulaşım hizmetini sunmaktadır. Müşterilerimize kapsayan tam donanımlı hizmetlerin yanı sıra müşterilerimizin gereksinimlerine uygun olarak ihtiyaca özel hizmet kombinasyonu da sunmaktadır.

Hakkımızda

Tarihçemiz

Firmamızın temeli 1960'larda şuanki 3. nesil 2 yöneticinin dedesi Mehmet Ali ÖNDER tarafından atılmış olup günümüze kadar taşımacılık sektörünün içinde olunmuştur. İkinci nesil tarafından 09/09/2011 tarihinde kurumsallaştırılan Önder - Tur Taşımacılık teknolojiye ayak uydurarak yeni ve konforlu araçlarıyla güvenli taşımacı şirketler arasında en iyisi olma gayesiyle 3.nesil olan iki kardeş tarafından başarılı adımlarla ilerlemektedir.

Misyonumuz

Tüm taşımacılık sektörüne hizmet etmekten çok hizmet ettiğimiz kurumlara en kaliteli ve güvenilir hizmeti verebilmektedir.


Vizyonumuz

En kaliteli ve güvenilir hizmeti verdiğimiz kurumları her geçen gün arttırarak ilk örnek alınacak ve lider taşımacılık şirketi olmaktadır.